Akatlar Kauçuk Etiket

Akatlar Kauçuk Etiket  0 532 502 50 99

Kauçuk etiket imalatı yapan Anka Kauçuk olarak uzman teknik personelimiz, etiket tasarımcılarımız ve geniş makina parkurumuzla Türkiye’nin her yerine kauçuk etiket imalatı yapmaktayız. Anka kaucuk olarak kauçuk etiket imalatı adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

Ankakaucuk olarak kauçuk etiket alanında 30 yıllık tecrübemizle vizyoner bir  etiket firması olmak için gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız ve diğer cihazlarımız gerekse de uzman personellerimiz ile etiket firmaları arasında en kaliteli etiket firması olma hedefimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Kauçuk etiketler tekstil alanında dikilerek yaygınca kullanılırlar. Kauçuk etiket ayrıca promosyon anahtarlık, fermuar elciği,promosyon bileklik,çanta elciği,sportif kıyafet elciği üretimi vb… kullanım alanları da mevcuttur.

Kauçuk etiketler elastik olup uzamaya, esnemeye, suya ve kimyasallara çok dayanıklı olup uzun zaman özelliğini kaybetmez. Düşünülen her şekilde yazı, logo gibi ve istenilen renklerde tasarlayabilmekteyiz.

Kauçuk etiketler imalatçıların kullandığı hammaddelere bağlı olarak  Fitalat içerebilirler.  Ancak firmamız gibi Fitalat içermeyen kauçuk etiket imalatı yapan imalatçılarda gün geçtikçe artmaktadır. Kauçuk etiket imalatın da  Mikro enjeksiyon, rakle gibi çalışma yöntemleri olup imalat için siparişin miktarına göre bir yada birkaç adet kalıp yapımı kaçınılmazdır.

Kauçuk etiket imalat aşamasında kumaş yada benzer bir tekstil ürününe direk olarak transfer edilerek de kullanılabilinir.Biz bu işi için gerekli arge çalışmalarımızı zamanında yaptığımızdan istediğiniz şekillerde üretim yapabilmekteyiz.

Akatlar Kauçuk Silikon Etiket İmalatı

Kauçuk etiketleri kanserojen madde yani fitalat içermeyen ham maddeler ile Ankakaucuk tesislerinde üretmekteyiz. Etiket alanında bir çok etiket firması kauçuk etiket üretmesine rağmen, istikrarlı bir şekilde aynı kaliteyi verememektedir. Kauçuk etiket imalatı, en çok çalıştığımız etiket türlerinden birisi olup, gelişen teknoloji ile üretimimize yön vermekteyiz.

Üretim alt yapımız ve makina parkurumuz, arge,kalite ve devamlılığa dayandığı için, kauçuk etiket imalatında aynı standartları her zaman sağlamaktayız. Ayrıca gelişen teknolojileri öğrenip gerek tasarım kısmında gerekse de makina tedarik kısmındaki uzman personellerimiz ile her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Ankakaucuk kauçuk etiket üretiminde sahip olduğu tecrübe ve üstün hizmet anlayışı ile sizlere yeni tasarımlar sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşterilerimiz tarafından plastik etiket olarak adlandırılan kauçuk etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;

  • Kauçuk arma etiketler kauçuk etiketler sayesinde 3 boyutlu olarak dikilebilir.
  • Kauçuk etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan şey kauçuk etiketlerin kauçuk zeminlerin üzerinde üretilmesidir.
  • Pantograf kalıp kullandığımızdan kauçuk etiket de ki tüm detaylar çok iyi bir şekilde ortaya çıkmaktadır.
  • Ebat,şekil,renk sayısı,desen gibi faktörler fiyatı etkilesede Ankakaucuk olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Ankakaucuk olarak kauçuk etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

Hemen Arayın
× Whatsapp