Altınordu Silikon Etiket(Ftalatsız Etiket) Firması

Altınordu Silikon Etiket(Ftalatsız Etiket) Firması +90 532 502 50 99

Altınordu Silikon Etiket(Ftalatsız Etiket) Firması
Altınordu Silikon Etiket(Ftalatsız Etiket) Firması

Altınordu Silikon Etiket Firması olan Anka Kauçuk olarak uzman teknik personel, geniş makina parkuru ve güleryüzlü sevkiyat personellerimiz ile sağlığa zararı olmayan silikon etiket imalatı yapmaktayız. Altınordu Silikon Etiket Firması olan Anka Kauçuk olarak her ne kadar silikon etiket üretim yerimiz İstanbul/Başakşehir/İkitelli Tormak Sanayi Sitesinde olsa da iletişim kanallarımızdan anlaşmamız halinde Türkiye’nin her yerine silikon etiket imalatı yapmaktayız.

Silikon etiket esnek yapısı sayesinde kolay dikilir. Şeffaf dokusu ile tüm yüzeylere kolayca uyum sağlar. Mat ve parlak seçenekleri mevcuttur. Silikon etiket genellikle mont, mayo, şort ve şapka gibi ürünlerde kullanılır. Ayrıca mobilya ve ofis ürünlerinde kullanım alanı mevcuttur.

Silikon etiket tasarımında öncelikle, etiketin dikileceği yüzey önemlidir. Ardından ölçüler ve renkler belirlenir. Son olarak markanızın ön plana çıkması için uygun olan parlak veya mat silikon seçilir. Bu süreçler tamamlandıktan sonra numune çalışması yapılarak ürün ortaya çıkar.

Ürünlerimizde kanserojen madde, toksik materyal ve ftalat bulunmaz. İlgili ekolojik testlerden geçmektedir. Bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılabilmektedir.

Aşağıda üretimini gerçekleştiğimiz silikon etiketlerden bazılarını bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sipariş talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Hemen Arayın
× Whatsapp