Dolayoba Etiket Firması

Dolayoba Etiket Firması

Kauçuk-Damla Etiket ve Promosyon Anahtarlık Bizim İşimiz

0 532 502 50 99 / 0212 482 44 58

Anka Kauçuk olarak Dolayoba etiket firması işlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız. Yirmi yılı aşan sektör tecrübemiz dahilinde yedi yıldır Anka Kauçuk Etiket markası ile üretim yapıyoruz. Dünya standartlarında, Avrupa menşeili ham maddeler ile hızlı ve mümkün olan en üst kalitede hizmet sunmaktayız. Sektör için güncel teknoloji içeren makine parkurumuz ile on iki renk, tam otomatik mikro enjeksiyon makineleri kullanarak; fitilatsız (kanserojen madde içermeyen) ürünler üretiyoruz.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket,kauçuk arma,kauçuk ayakkabı etiketi,kauçuk promosyon ürünler,kauçuk çanta ve fermuar elciği,kauçuk promosyon anahtarlık,keçe ve benzeri malzemeler üzerine kauçuk baskı işlerini 12 renkli tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımızla yapmaktayız.

Dolayoba Kauçuk Etiket

Kauçuk Etiket | Anka Kauçuk 0 (212) 482 44 58 | 0 532 502 50 99

Günümüzde popüler söylemiyle kullanımı ”in“ olan kauçuk ve silikon etiketler şapkalar , çantalar , tişörtler , pantolonlar gibi çok sektörde diğer etiketlere göre daha maliyetli olmasına rağmen sıkca kullanılmaktadır.

 

Dış çevresel etkiler ve yıpranmaya karşı dayanaklı olduğundan çokca kullanılmasının yanında tuzlu suya karşı dayanımından dolayı da mayo,bikini ve sörf kıyafeti üreticileri çokca kullanmaktadır.

 

Müşterilerimiz tarafından plastik etiket olarak adlandırılan kauçuk etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;

  • Kauçuk arma etiketler 3 boyutlu olarak dikilebilir.
  • Kauçuk etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan şey kauçuk etiketlerin kauçuk zeminlerin üzerinde üretilmesidir.
  • Pantograf kalıp kullandığımızdan kauçuk etiket de ki tüm detaylar ortaya çıkmaktadır.
  • Ebat ve şekil,renk sayısı,desen gibi faktörler fiyatı etkilesede Anka Kauçuk olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

Kauçuk etiketler genelde tekstil ortamında dikilerek kullanılmaktadır. Kauçuk etiketlerin ayrıca promosyon anahtarlık ve fermuar elciği gibi kullanım alanları da vardır. Kauçuk etiketlerin elastik olup uzaması , esnemesi ve suya dayanıklı olması gibi özelliklerinden ötürü uzun süreler bozulmadan kullanılabilirler.

Kauçuk etiketler hayalini kurduğunuz her şekilde tasarlanabilir. Kauçuk etiket üreten firmaların kullandığı hammaddelere bağlı olarak Fitalat içerebilir. Ancak firmamız Fitalat içermeyen kauçuk etiket imalatı yapmaktadır. Kullandığımız Kauçuk etiket üretiminde Mikro enjeksiyon, rakle gibi çalışma yöntemlerimiz olup üretim için siparişin miktarına göre bir yada birkaç adet kalıp yapımı gerekmektedir. Dilerseniz Kauçuk etiketinizi üretim aşamasında kumaş yada benzeri tekstil ürününe direk olarak işleyebiliriz.

Yaptığımız Kauçuk Etiket Alanları;

  • Kauçuk Arma
  • Elcik
  • Anahtarlık
  • Kauçuk Rabber Patch

Dolayoba Kauçuk Promosyon Anahtarlık

Kauçuk Promosyon Anahtarlık Etiket | Anka Kauçuk 0212 482 44 58 | 0 532 502 50 99

Kauçuk Promosyon Anahtarlıklar, kauçuk,deri ve metal hammaddelerinden yapılan anahtarlık ürünleridir.

Firmanıza özel logonuz tarzında kauçuk promosyon anahtarlık yaptırabilirsiniz.Kauçuk Promosyon anahtarlık üretiminde metal halkalar takılı bir şekilde teslim edilmektedir.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket sektöründe 20 yıllık tecrübemizle vizyoner etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız gerekse de uzman üretim,pazarlama,tasarım,transport ekiplerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Anka kauçuk olarak kauçuk her türlü promosyon ürünler üretmekteyiz.Bunlardan bir diğeride kauçuk promosyon bardak altı dır.Promosyon ürünler olarak kauçuk anahtarlık,kauçuk bileklik,kauçuk bardak altı vb…Aklınıza gelen her türlü promosyon etiket ürün tasarımı yapmaktayız.

Hemen Arayın
× Whatsapp