Kauçuk-Damla Etiket/Promosyon Anahtarlık/Etiket Firması

Damla Etiket Baskı Hizmetlerimiz

Damla Etiket Baskı Hakkında

Markanızı tanıtmanın en etkili yollarından biri de etiket, sticker baskı ürünüdür. Etiket baskı çeşitlerinden damla etiket, çarpıcı ve kaliteli görünümüyle diğer etiket ürünlerinden farklılaşıyor. Normal etiket baskının üzerine şeffaf poliüretan bir kaplama yapılarak elde edilen ürün, bu koruyucu etki nedeniyle markanızın izlerini daha uzun süre taşıyabiliyor.

Damla etiket baskıda çoğunlukla markanızın logosu sade bir şekilde kullanılıyor, kaplamanın büyüteç etkisi ile birlikte markanızın logosu müşteri adaylarınızın gözüne çarpmış oluyor. Damla etiketler ayrıca kumaş etiket yerine ürünlerin üzerine bir logo olarak da yapıştırılabiliyor. Bu uygulama ayakkabıdan çantaya, kalemlikten mobilyaya birçok üründe popüler bir kullanım şekli. Paket servis yapan restoranlar da telefon numaralarının göz önünde olması için damla etiket tercih ediyorlar, böylece müşteriler büyüteç etkisi ile telefon numaralarını kolayca görüntüleyebiliyor.

ankakaucuk, size oturduğunuz yerden uygun fiyatlarla damla etiket siparişi verme imkanı sunar. Verdiğiniz siparişler en kısa süre basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sipariş öncesinden sipariş sonrasına kadar her aşamada size destek olmaya çalışıyoruz. Aklınıza takılan her soru için bize site üzerindeki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Damla Etiket Özellikleri

  • Pöliüretan kaplama sayesinde dış etkenlerden korunur ve daha uzun ömürlüdür.
  • Çarpıcı ve kaliteli görünümü ile diğer etiketler arasından sıyrılır.

Damla Etiket Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olun.
  • Tasarımınızda eğer yeterli alan var ise logo, telefon vb. iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.
  • Damla etiket baskısında kullanacağınız logo vb. görselleri yüksek çözünürlükle olarak siteye yükleyin.
Hemen Arayın
× Whatsapp