Kauçuk-Damla Etiket/Promosyon Anahtarlık/Etiket Firması

Kauçuk Arma

Kauçuk Arma Etiket | Anka Kauçuk 0212 482 44 58 |  0 532 502 50 99

Kauçuk Arma Etiket deri,kauçuk transfer,TPU,damla olarak üretilmektedir.Ayrıca etiket üretiminde metal kombinasyonlar da yapılabilmektedir.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket sektöründe 20 yıllık tecrübemizle vizyoner etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız gerekse de uzman üretim,pazarlama,tasarım,transport ekiplerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Anka kauçuk olarak kauçuk arma etiketleri mont imalatı yapan firmalar,spor ürünü imalatı yapan firmalar,spor klüpleri,okullar,avcılık elbisesi üreten firmalar,motor sporları sektörüne giysi üreten firmalar,güvenlik kıyafeti üreticileri,doğa kıyafetleri üreten firmalar,sırt çantası üretimi yapan firmalar,uyku tulumu üretimi yapan firmalar kullanmaktadır ve biz bu firmaların tamamına kauçuk arma etiket üretmekteyiz.

Arma Etiket

Etiketler dokuma ve baskı makinalarından şerit halinde çıkmaktadır. Bu etiketleri sizlerin isteği yönünde çeşitli geometrik şekillere (kare, yuvarlak, üçgen vb.) ve istenilen tüm formatlara çevirmek mümkündür.

Bu etiketlerin şekillendirme işlemi Anka Kauçuk Etiket’te lazerli kesim tekniği ile bile yapılabilmektedir. Bu etiketler ürünlerin dış yüzeyinde tasarımın bir parçası olarak kullanılmaktadır.

Arma etiket kullanılan alanlar;

  • Tekstil sektörü
  • Ayakkabı İmalatı Sektörü
  • Spor Klüpleri İçin Etiket Arma İmalatında
  • Askeri Kıyafet İmalatında Arma Etiket Olarak

ÜRETTİĞİMİZ KAUÇUK ARMA ETİKET ÇEŞİTLERİNDEN BAZILARI 

Kauçuk arma,arma,etiket firmaları,etiket firması,istanbul etiket firmaları,istanbul etiket firması, istanbulda etiket firmaları,istanbulda etiket firması,kauçuk armalar,kauçuk etiket,kauçuk arma etiket,plastik etiket,plastik arma etiket,kauçuk arma etiket fiyatı,kauçuk arma etiket fiyatları,ucuz etiket,arma etiket fiyatı,arma etiket fiyatları,plastik arma

WhatsApp chat