Kauçuk-Damla Etiket/Promosyon Anahtarlık/Etiket Firması

Kauçuk Etiket

Kauçuk Etiket | Anka Kauçuk 0 (212) 482 44 58 | 0 532 502 50 99

Günümüzde popüler söylemiyle kullanımı ”in“ olan kauçuk ve silikon etiketler şapkalar , çantalar , tişörtler , pantolonlar gibi çok sektörde diğer etiketlere göre daha maliyetli olmasına rağmen sıkca kullanılmaktadır.
Dış çevresel etkiler ve yıpranmaya karşı dayanaklı olduğundan çokca kullanılmasının yanında tuzlu suya karşı dayanımından dolayı da mayo,bikini ve sörf kıyafeti üreticileri çokca kullanmaktadır.
Müşterilerimiz tarafından plastik etiket olarak adlandırılan kauçuk etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;
– Kauçuk arma etiketler 3 boyutlu olarak dikilebilir.
-Kauçuk etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan şey kauçuk etiketlerin kauçuk zeminlerin üzerinde üretilmesidir.
– Pantograf kalıp kullandığımızdan kauçuk etiket de ki tüm detaylar ortaya çıkmaktadır.
– Ebat ve şekil,renk sayısı,desen gibi faktörler fiyatı etkilesede Anka Kauçuk olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz bir teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.

Kauçuk etiketler genelde tekstil ortamında dikilerek kullanılmaktadır. Kauçuk etiketlerin ayrıca promosyon anahtarlık ve fermuar elciği gibi kullanım alanları da vardır. Kauçuk etiketlerin elastik olup uzaması , esnemesi ve suya dayanıklı olması gibi özelliklerinden ötürü uzun süreler bozulmadan kullanılabilirler.

Kauçuk etiketler hayalini kurduğunuz her şekilde tasarlanabilir. Kauçuk etiket üreten firmaların kullandığı hammaddelere bağlı olarak Fitalat içerebilir. Ancak firmamız Fitalat içermeyen kauçuk etiket imalatı yapmaktadır. Kullandığımız Kauçuk etiket üretiminde  Mikro enjeksiyon, rakle gibi çalışma yöntemlerimiz olup üretim için siparişin miktarına göre bir yada birkaç adet kalıp yapımı gerekmektedir. Dilerseniz Kauçuk etiketinizi üretim aşamasında kumaş yada benzeri tekstil ürününe direk olarak işleyebiliriz.

Yaptığımız Kauçuk Etiket Alanları;
– Kauçuk Arma
– Elcik
– Anahtarlık
– Kauçuk Rabber Patch

Ürettiğimiz Bazı Kauçuk Etiket Modelleri;

kauçuk ayakkabı etiketi,kauçuk ayakkabı etiketleri,kauçuk bileklik,kauçuk elcik,kauçuk etiket,kauçuk etiket firmaları,kauçuk etiket firması,kauçuk promosyon anahtarlık,kauçuk promosyon ürünler,mikro enjeksiyon etiket,mikroenjeksiyon etiket,plastik anahtarlık,plastik elcik,plastik etiket,plastik etiket firmaları,plastik etiket firması,plastik promosyon anahtarlık,plastik promosyon ürünler,promosyon anahtarlık,plastik promosyon etiket,promosyon etiket,anahtarlık,elcik,bileklik,plastik bileklik 

WhatsApp chat