Kauçuk-Damla Etiket/Promosyon Anahtarlık/Etiket Firması

Kauçuk Promosyon Bileklik

Kauçuk Promosyon Bileklik | Anka Kauçuk 0 (212) 482 44 58 | 0 532 502 50 99

Kauçuk Promosyon Bileklik ister şirketiniz için, isterseniz kurum veya kuruluşunuzun organizasyonları için hediyelik olarak markanızı tanıtıcı promosyon kauçuk ürünlerdir.

Günümüzde reklam işi firmaların vazgeçmeyecekleri işlerden birisi olmuştur.Her firma kendini tanıtmak için google seo çalışması,google reklam çalışması,fuarlar,broşür gibi argümanları sıklıkla kullanmaktadır.Bunlardan birisi de promosyon bileklikdir.

Promosyon bileklikler sadece firmaları tanıtmak için değil sivil toplum kuruluşları,bir konuya vurgu yapmaya çalışan dernekler,eğlence mekanları ,siyaset gibi alanlardada promosyon bileklik kullanılmaktadır.

Piyasada pvc promosyon bileklik,silikon promosyon bileklik,plastik promosyon bileklik olarakda adlandırılmaktadır.

Kauçuk Promosyon bileklikler eğlence mekanları,dernek, otel, tatil köyü, siyasi parti, okul, gönüllü sosyal çalışmaları,firma tanıtım,promosyon içeren tüm etkinliklerde fark yaratmak için kullanılan bir üründür.

Tüm renklerde kauçuk bileklik yapmaktayız logo ve sloganlar kabartma, gömme yada düz baskılı olarak uygulanabilir.

Anka Kauçuk olarak kauçuk etiket sektöründe 20 yıllık tecrübemizle vizyoner etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız gerekse de uzman üretim,pazarlama,tasarım,transport ekiplerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

WhatsApp chat