Kauçuk-Damla Etiket/Promosyon Anahtarlık/Etiket Firması

Promosyon Bileklik

Promosyon Bileklik 

Promosyon Bileklik ister şirketiniz için, isterseniz kurum veya kuruluşunuzun organizasyonları için hediyelik olarak markanızı tanıtıcı promosyon kauçuk ürünlerdir.

Günümüzde reklam işi firmaların vazgeçmeyecekleri işlerden birisi olmuştur.Her firma kendini tanıtmak için google seo çalışması,google reklam çalışması,fuarlar,broşür gibi argümanları sıklıkla kullanmaktadır.Bunlardan birisi de promosyon bileklikdir.

Promosyon bileklikler sadece firmaları tanıtmak için değil sivil toplum kuruluşları,bir konuya vurgu yapmaya çalışan dernekler,eğlence mekanları ,siyaset gibi alanlarda da promosyon bileklik kullanılmaktadır.

Piyasada pvc promosyon bileklik,silikon promosyon bileklik,plastik promosyon bileklik olarak da adlandırılmaktadır.

Kauçuk Promosyon bileklikler eğlence mekanları,dernek, otel, tatil köyü, siyasi parti, okul, gönüllü sosyal çalışmaları,firma tanıtım,promosyon içeren tüm etkinliklerde fark yaratmak için kullanılan bir üründür.

Tüm renklerde kauçuk bileklik yapmaktayız logo ve sloganlar kabartma, gömme yada düz baskılı olarak uygulanabilir.

ankakaucuk olarak kauçuk etiket sektöründe 30 yıllık tecrübemizle vizyoner etiket firması olma yolunda gerek kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız gerekse de uzman üretim,pazarlama,tasarım,transport ekiplerimiz ile etiket firmaları arasında en iyi etiket firması olma hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.

WhatsApp chat